Software House Warszawa – kkms.pl

K&K Media Solutions to spółka świadcząca usługi internetowe dla przedsiębiorstw. Zajmujemy się wdrażaniem rozwiązań, które mają na celu poprawę komunikacji firmy z otoczeniem.

Oferujemy tworzenie witryn inwestorskich oraz firmowych serwisów WWW. Te produkty pozwalają na wzbudzanie większego zaufania u klientów, skuteczne promowanie usług i produktów, a także ułatwienie odnalezienia strony firmowej w sieci.

Witryny inwestorskie mają za zadanie ułatwianie działań Twoim akcjonariuszom. Dzięki nim informacje o spółce będą łatwiej dostępne, a jej atuty uwydatnione. Takie rozwiązanie to oszczędność czasu dla Ciebie i Twoich klientów.

Zajmujemy się także projektowaniem i wdrażaniem Systemów IT, które mają za zadanie usprawnić pracę całego zespołu. Nowe standardy sprawią, że jakość obsługi klienta będzie jeszcze wyższa. Pozwoli to także uzyskać nowe możliwości generowania przychodu!

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy specjalizowali się w uzupełniających się nawzajem branżach. Właśnie to skłoniło nas to stworzenia spółki K&K Media Solutions. Wierzymy, że najlepszą inwestycją każdej firmy jest inwestycja w dobro i zadowolenie klientów.

  • +48 884 874 560
  • Mazowieckie, Warszawa 02-672, ul. ul. Domaniewska 47/8