Ratujlaptopa.pl - Serwis i Naprawa Laptopów Warszawa | Serwis komputerowy

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, dla których praca z komputerami to nie tylko zawód, ale również pasja. Nasza działalność trwa już 15 lat i wciąż rozwijamy nasze umiejętności, aby jeszcze skuteczniej służyć Ci pomocą i poradą.

FILARY NASZEJ DZIAŁALNOŚCI: “3 x K”
Każda marka – niezależnie od producenta Twojego laptopa, jesteśmy tu, by pomóc.
Każda usterka – nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na efektywne naprawy, nawet w najbardziej skomplikowanych przypadkach.
Każdy klient - dla nas zawsze jesteś na pierwszym miejscu. Niezależnie od wielkości problemu, z którym do nas przychodzisz, jesteśmy tu, by Ci pomóc!

SZYBKOŚĆ REAKCJI
Doskonale rozumiemy, że czas to kluczowy element w procesie naprawy laptopa. Nasz magazyn jest stale zaopatrzony w niezbędne części i narzędzia, co pozwala nam na szybką realizację wielu napraw.

PORADY EKSPERCKIE
Elektronika dla wielu to niewiadoma, dlatego zachęcamy do konsultacji i zadawania pytań. Jesteśmy tu, by rozwiewać Twoje wątpliwości.

KOMFORT
Oferujemy bezpłatną wycenę naprawy w ciągu 10 minut na miejscu lub możliwość odbioru laptopa z dowolnej lokalizacji w Warszawie i okolic. Wysyłka kurierem do naszego punktu zajmuje ok. 3 godziny. Po otrzymaniu sprzętu szybko odpowiadamy z diagnozą i wyceną. Po naprawie Twój laptop zostanie dostarczony kurierem pod wskazany przez Ciebie adres.

SZACUNEK I ZAUFANIE
Szanujemy Twój czas, dotrzymując ustalonych terminów. | Dbamy o poufność Twoich danych. | Staramy się jak najlepiej dostosować do indywidualnych potrzeb każdego klienta. | Oferujemy konkurencyjne ceny.

  • +48 226666160
  • Mazowieckie, Warszawa 01-401, ul. Górczewska 62/64