MISKY Aleksander Misky

WordCare oferuje pomoc w prowadzeniu stron internetowych. W ramach współpracy możliwa jest techniczna obsługa Wordpress, usuwanie wirusów i tworzenie kopii zapasowych. Specjaliści doradzają właścicielom witryn, jak usprawnić ich działanie. Mają doświadczenie między innymi w opiece nad sklepami, blogami i wizytówkami firm. Swoje działanie opierają na fachowej wiedzy, pasji do technologii i marketingu.
Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszy się między innymi aktualizacja Wordpressa. Należy pamiętać o regularnym uaktualnianiu strony, ponieważ jest to niezbędne do jej prawidłowego działania. W przypadku używania różnych wtyczek ważna jest ich synchronizacja. Witryna musi dobrze wyświetlać się na wszystkich urządzeniach mobilnych, takich jak smartfony i tablety. Eksperci pomogą uzyskać ten efekt. Ponadto w ramach usługi zapewniono całodobowy monitoring, dzięki któremu możliwe jest szybkie wykrycie awarii strony i udzielenie natychmiastowego wsparcia. Każdy błąd wczytywania danych i brak dostępu do witryny może niekorzystnie odbić się na biznesie jej właściciela, warto zatem mu zapobiegać.
Pomoc Wordpress obejmuje także usuwanie wirusów i tworzenie zapory zapobiegającej atakom hakerskim. Odpowiednio dobrane zabezpieczenia i certyfikaty skutecznie zwiększają bezpieczeństwo korzystania ze strony. Ponadto warto zdecydować się na wykonywanie kopii zapasowych w chmurze. Ich celem jest ochrona przed utratą danych. Kopie należy tworzyć regularnie. Współpraca z firmą specjalizującą się w Wordpressie jest elastycznie dopasowana do potrzeb klienta. Nie trzeba decydować się na długoterminową subskrypcję, w każdej chwili można zrezygnować z usługi.

  • +48 513 306 396
  • Śląskie, Katowice 40-008, ul. Warszawska 40/2A