Komputronik Biznes Sp. z o.o.

Firma Komputronik Biznes kieruje swoją ofertę do przedsiębiorców i organizacji, które szukają nowoczesnych i wydajnych rozwiązań informatycznych. Możliwości współpracy jest bardzo wiele, a klienci sami decydują o jej zakresie. Idealnym tego przykładem jest outsourcing IT, odbywający się w następujących wariantach:

pełny outsourcing - umożliwia zrezygnowanie z utrzymywanie własnego, wewnętrznego działu IT i korzystanie z zewnętrznego wsparcia, które dostępne jest w znacznie korzystniejszej cenie (informatycy będą wykonywać wszystkie rodzaje prac związane ze sprzętem i oprogramowaniem),
częściowy outsourcing - informatycy mogą zająć się wybranymi przez klienta obszarami systemów,
wsparcie informatyczne na indywidualne zgłoszenie klienta - specjaliści będą świadczyć swoje usługi w momencie, gdy pojawi się taka potrzeba.
Warto wykonywać regularne audyty systemów informatycznych, dzięki którym można uniknąć wielu problemów w przyszłości i kontrolować wydajność wdrożonych technologii. Zajmują one niewiele czasu i nie wiążą się z dużymi kosztami, a przynoszą realne korzyści. Klienci chętnie projektują też oprogramowanie na życzenie. Mają wówczas pewność, że będzie odpowiednio spełniać ich wymagania. Informatycy chętnie odpowiadają na wszystkie pytania i doradzają, jak podnieść efektywność pracy w firmie. Nawet najbardziej złożone kwestie tłumaczą przejrzystym językiem, który zrozumieją osoby niespecjalizujące się w branży.

Usługi wiążą się z pełną ochroną danych osobowych i zabezpieczają bazy przed zagrożeniami cyberprzestrzeni. Systemy są stale aktualizowane, co pozwala dopasować ich funkcje do zmieniających się czasów.

  • +48 502 337 845
  • Wielkopolskie, Poznań 60-003, ul. ul. Wołczyńska 37