Firmao – CRM online, system ERP i program do faktur.

Firmao Polska Sp z o. o. to sprawdzony dostawca oprogramowań dla firm. Oferta kierowana jest zarówno dla rozwiniętych marek, które już od wielu lat obecne są na rynku, jak i dla początkujących przedsiębiorców. Dobry system do zarządzania firmą jest prosty w obsłudze i nie sprawia problemów nawet osobom, które nie czują się biegłe w obsłudze programów.
Spersonalizowany CRM dla firm może łączyć w sobie wiele różnych funkcjonalności. Klient samodzielnie dobiera interesujące go moduły. Może skorzystać na przykład z masowego mailingu, call center oraz okienka do czatowania, które ułatwia kontakt z osobami zainteresowanymi daną ofertą. Dużym udogodnieniem jest także system do fakturowania, dzięki któremu można szybko wystawić fakturę i odesłać ją do swojego kontrahenta. Zintegrowany kalendarz wysyła automatyczne przypomnienia, między innymi o zbliżających się terminach spotkań, rozliczeń, telefonów, projektów.
Na stronie internetowej firmy można zapoznać się ze szczegółowym opisem aktualnie dostępnych modułów. Warto pamiętać, że oferta jest stale urozmaicana i dostosowywana do potrzeb zmieniającego się rynku. Szczególną uwagę zwraca się na zgodność z przepisami i ochronę danych osobowych. Profesjonalne rozwiązania informatyczne dla firm skutecznie chronią się przed zagrożeniami obecnymi w cyberprzestrzeni. Przedsiębiorcy mogą liczyć na korzystne ceny i fachowe doradztwo.

  • Łódzkie, Łódź 90-223, ul. ul. Rewolucji 1905 roku 82