Firma Informatyczna SaveSoft

Małopolska Firma Informatyczna SaveSoft Łukasz Polak ma swoją siedzibę w Wadowicach. To prężnie rozwijająca się agencja, która oferuje szeroko pojęte usługi outsourcingowe IT. Na zlecenie klienta pracownicy firmy tworzą autorskie programy dopasowane do danej branży, np. oprogramowanie:
• bazodanowe,
• statystyczne,
• finansowe.
Do tworzenia aplikacji wykorzystywana jest między innymi platforma NET, która umożliwia korzystanie z szeregu języków programowania i pozwala kreować aplikacje webowe.
SaveSoft wdraża strony internetowe na podstawie CMS Joomla – jednego z najpopularniejszych obecnie systemów zarządzania treścią. Firma specjalizuje się również w audytach i konsultingu IT, a wszystko z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i RODO.
Jeśli klient chciałby skorzystać z usług outsourcingowych IT i dowiedzieć się więcej na temat tego, ile kosztuje obsługa informatyczna, powinien skontaktować się z pracownikami agencji SaveSoft. Wystarczy podać podstawowe dane, takie jak np. ilość komputerów oraz serwerów, jaki system operacyjny jest dominujący i kilka innych informacji o danym przedsiębiorstwie. Na tej podstawie konsultanci wyliczą orientacyjne koszty obsługi IT. Jeśli klient zdecyduje się na outsourcing, w ramach stałej obsługi może liczyć na systematyczną kontrolę serwisanta. W razie jakichkolwiek usterek, pracownicy SaveSoft przyjeżdżają jak najszybciej i usuwają awarię. Ponadto nadzorowany podmiot jest na stałe podłączony do sieci outsourcingowej, co pozwala na bieżąco monitorować i usuwać ewentualne błędy.
Więcej informacji o firmie i jej kompleksowej ofercie można znaleźć na stronie internetowej savesoft. com. pl. Podano tam również dane teleadresowe. Wystarczy zadzwonić lub wysłać wiadomość przez formularz kontaktowy. Do każdego klienta pracownicy SaveSoft podchodzą indywidualnie, dostosowując zakres usług do potrzeb i możliwości obsługiwanego przedsiębiorstwa.

  • +48 792 432 432
  • Małopolskie, Wadowice 34-100, ul. Wojska Polskiego 39