BPX S.A.

Nasza grupa została założona przez starszych konsultantów i kierowników projektów SAP, z doświadczeniem zdobytym w projektach polskich i zagranicznych.

Jesteśmy grupą firm konsultingowych, specjalizujących się w doskonaleniu procesów zarządzania, z wykorzystaniem systemów informatycznych klasy ERP i Business Intelligence.

Nasi kluczowi pracownicy mogą pochwalić się szeroką praktyką wdrożeniową w przedsiębiorstwach, działających w wielu branżach.
W ofercie:

Nasze usługi kierujemy do klientów którzy wdrażają i wykorzystują systemy ERP (SAP, Infor, Infor SyteLine ) oraz BI. Naszym celem jest efektywne dostarczanie klientom najnowocześniejszych rozwiązań informatycznych.

Proponowane przez Nas rozwiązania umożliwiają naszym Klientom szybszy rozwój oraz zdobycie przewagi na rynku. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom pomożemy Twojej firmie przeprowadzić transformację biznesową.

Wdrożenie SAP
Wdrożenia SAP dedykowane są średnim i dużym firmom, bez względu na branżę w jakiej funkcjonują. Rozwiązanie sprawdza się zarówno w firmach produkcyjnych, jak i handlowych, czy usługowych. Wdrożenie systemu SAP poprzedza wnikliwa analiza firmy

Wdrożenie Qlik
W BPX pomagamy rozwiązywać Twoje złożone problemy biznesowe dzięki strategicznemu wykorzystaniu Twoich danych z pomocą platformy Qlik.

Wdrożenie
Realizujemy szereg usług, w tym: szkolenia, wdrożenia, wsparcie, rozwój oraz modyfikacje. Nasz zespół posiada także kompetencje wsparcia IT oraz realizacji prac programistycznych (. NET / C# / T-SQL).

  • +48 223507455
  • Dolnośląskie, Wrocław 53-333, ul. ul. Powstańców Śląskich 28/30