ASTEL - sieci światłowodowe, teletechniczne Warszawa

ASTEL Zwoliński Adam Stanisław oferuje łączenie światłowodów i projektowanie sieci komputerowych w korzystnej cenie. Specjalizacją firmy są instalacje teletechniczne w Warszawie. Usługi kierowane są zarówno do osób indywidualnych, jak i szkół, hoteli, przedsiębiorstw i wspólnot mieszkaniowych. W ramach współpracy można liczyć na:
• błyskawiczne usuwanie kolizji telekomunikacyjnych,
• spawanie i wdmuchiwanie światłowodów,
• doradztwo w sprawie planowanej inwestycji,
• wykonanie indywidualnego projektu,
• prace serwisowe i konserwacyjne.
Firma ma duże doświadczenie i realizowała już wiele zleceń. Budowa i zastosowanie światłowodów to ciekawy temat, o którym można przeczytać więcej na stronie internetowej usługodawcy. Światłowód do mieszkania to szansa na znacznie szybszy Internet i bardziej komfortowe odtwarzanie materiałów multimedialnych o wysokiej rozdzielczości. Sieci nie ulegają uszkodzeniom przez złe warunki atmosferyczne i zapewniają stabilny sygnał. Dane przesyłane są nawet na duże odległości bez żadnych zakłóceń i opóźnień.

  • +48 502 626 984
  • Mazowieckie, Warszawa 00-515, ul. Żurawia 24a/10