Taurus Trading

Z oferty firmy Taurus Trading od 2005 roku korzystają firmy prywatne oraz urzędy i instytucje, które chcą poprawić jakość obsługi klientów i petentów poprzez wdrożenie nowoczesnego systemu zarządzania kolejkami.
W ofercie przedsiębiorstwa dostępny jest kompleksowy system kolejkowy QS Touch, który bazuje między innymi na takich elementach jak ekran dotykowy do wydruku biletów i zarządzania wszystkimi funkcjonalnościami, wyświetlacz stanowiskowy, ekran prezentujący aktualny numer biletu, ekran LCD pokazujący najważniejsze informacje oraz wirtualna konsola i oprogramowanie, które pozwala ustawić schematy, zgodnie z którymi ma być zarządzana kolejka.
Taurus Trading oferuje też system Multi Counter, czyli zaawansowaną technologicznie jednostkę sterującą, która w prosty sposób wskazuje klientom odpowiednie stanowisko, gdzie ma zostać obsłużony. Tego typu rozwiązania zapewniają komfort zarówno petentom, jak i personelowi, który może działać wydajniej.
Dużym zainteresowaniem cieszy się też system kolejkowy Mini Kit cechujący się wyjątkową prostotą działania – jest on gotowy do natychmiastowego użytku bez konieczności instalowania okablowania. System można zamówić w dwóch wersjach – Kit1 umożliwia przywoływanie klientów pilotem, natomiast Kit2 bazuje na konsoli.
Firma Taurus Trading proponuje także rolki do biletomatów kolejkowych. Klienci mogą zdecydować się na zakup oryginalnych artykułów lub zamienników. W obu przypadkach produkty wykonywane są z wysokiej jakości materiałów przekładających się na czytelność wydruków.

  • +48 608-831-180
  • Dolnośląskie, Wrocław 54-059, ul. Przemiłowska 25