Lars co.

Twój kłopot związany jest z montażem oraz produkcją elektroniki? W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie zapoznanie się z naszą działalnością. Można powiedzieć, że montaż elektroniki i jej produkcja nie mają przed nami choćby najmniejszych wątpliwości.
Wszystkie najważniejsze kwestie zostały udostępnione na stronie internetowej. Macie pewność, że montaż i produkcja elektroniki nie będą mieć przed Wami choćby najmniejszych tajemnic. Świadomość klienta jest dla nas bardzo ważna.
Niemniej, gdyby jednak mimo wszystko były jakieś wątpliwości, wystarczy się z nami skontaktować. Na pewno pomożemy.
W ofercie:
LARS to polska firma, której głównym profilem działalności jest produkcja elektroniki. Firma oferuje współpracę w zróżnicowanym zakresie: usługowy montaż elektroniki, dostawy podzespołów elektronicznych do samodzielnej produkcji i montażu oraz kompleksową obsługę (od przygotowania projektu po montaż seryjny). Firma LARS dzięki nowoczesnej technologii LED oraz autorskim rozwiązaniom stworzyła innowacyjne i funkcjonalne produkty, umożliwiające efektywne zarządzanie zużyciem energii.
Posiadamy jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych przystosowany do technologii bezołowiowej. Spełniamy normy montażu w 3-ciej klasie czystości technologicznej dla produkcji specjalnych.

  • +48 227506601
  • Mazowieckie, Piaseczno 05-500, ul. Puławska 34