EMANTIC

Firma Emantic zajmuje się dystrybucją folii ProtectionPro – nowoczesnych folii ochronnych na ekrany i monitory. W ofercie znajdują się również produkty przeznaczone do stosowania na obudowach oraz na ekranach samochodowych. Folia jest niezwykle cienka, ale jej możliwości ochronne są bardzo wysokie. Zabezpiecza powierzchnię przed zarysowaniami, zmatowieniem, pęknięciem czy odbarwieniem. Może być stosowana z dowolnym etui na smartfon, tablet czy czytnik e-booków.
Folia oferowana przez Emantic sprawdza się na wszystkich rodzajach ekranów – także tych zakrzywianych i z zagiętymi krawędziami. Klienci mają do wyboru wersję błyszczącą i matową. Folia matowa na ekran przyda się szczególnie w nasłonecznionych pomieszczeniach, na zewnątrz oraz w samochodach. Dzięki jej właściwościom światło nie odbija się od powierzchni ekranu i nie oślepia, co podnosi poziom bezpieczeństwa podczas jazdy.
Ciekawym rozwiązaniem wdrożonym przez producenta folii z NASA jest folia antybakteryjna. Jej struktura i zawarty w niej pirytionian cynku sprawiają, że na powierzchni nie rozmnażają się bakterie i wirusy. Ten typ folii jest szczególnie przydatny na ekranach telefonów i wyświetlaczach zlokalizowanych w miejscach publicznych, np. przy bankomatach, paczkomatach, punktach informacyjnych.
Produktem, który przypadnie do gustu wielu użytkownikom, jest folia ProtectionPro Privacy. Po naklejeniu jej na ekran kąt widzenia zmniejsza się do 30 stopni. Dzięki temu tylko osoba obsługująca urządzenie może zobaczyć, co znajduje się na wyświetlaczu. Zwiększenie prywatności jest zasadne nie tylko podczas korzystania ze smartfonów na ulicy czy w komunikacji miejskiej, ale także w każdej innej przestrzeni. Jest to niezawodny sposób na ochronę danych wrażliwych, haseł i informacji tajnych.

  • +48 664 739 315
  • Mazowieckie, Warszawa 01-304, ul. Połczyńska 116a