CBC (Poland) Sp. z o.o.

Ganz to marka własna spółki CBC Poland, która z kolei znajduje się w strukturach japońskiej grupy CBD Group. Pod marką Ganz dostarczane są zaawansowane technologie i urządzenia pozwalające m. in. na:
• automatyczne zliczanie ludzi poprzez kontrolowanie limitu osób przebywających w sklepie,
• termowizyjne mierzenie temperatury osób wchodzących,
• detekcję braku maseczki na twarzy.
Poprzez oferowane produkty marka ma za zadanie wspomóc działania zapewniające bezpieczne warunki gromadzenia się ludzi w przestrzeniach, zarówno otwartych, jak i zamkniętych. Ganz Thermometer pozwala na przesiewowy pomiar temperatury kamerą termowizyjną, co gwarantuje skuteczne, bezdotykowe wykrycie gorączki o ewentualnych chorych osób.
W działalności sklepów, galerii handlowych, klubów sportowych, hurtowni, punktów usługowych i innych obiektów, w których gromadzi się wiele ludzi, pomocne są narzędzia do automatycznego zliczania klientów. Dzięki nim nie ma potrzeby ręcznego pomiaru, co eliminuje ryzyko błędów i przekłada się na oszczędności finansowe.
Produkty oferowane pod marką Ganz są zaawansowane technologicznie i objęte gwarancją. Działają efektywnie i bezawaryjnie, a ich obsługa jest intuicyjna. Rozwiązania dostarczane przez spółką CBC Poland można sprawdzić i przetestować osobiście m. in. podczas organizowanych przez nią warsztatów. W razie jakichkolwiek pytań można się skontaktować z działem technicznym lub handlowym.

  • +48 22 633 90 90
  • Mazowieckie, Warszawa 01–794, ul. Anny German 15