UKS Top Dance

Szkoła Top Dance organizuje atrakcyjne zajęcia w Pruszkowie dla wszystkich dzieci, które wykazują zdolności taneczne i chciałyby rozwijać swój talent podczas lekcji z profesjonalnymi trenerami. To ceniony klub, który zatrudnia świetnie wyszkoloną kadrę instruktorów. Każdy z nich ma wykształcenie pedagogiczne i wyjątkowo przyjazne podejście do wychowanków. Wykonują swój zawód z wielką pasją i zaangażowaniem. Trenerzy uczą najmłodszych tańczyć, ale też wraz z nimi uczestniczą w wielu warsztatach, zawodach i turniejach krajowych oraz międzynarodowych.
Top Dance prowadzi nie tylko zajęcia w Pruszkowie, ale też w Warszawie na Ursusie czy w Michałowicach. Lekcje tańca odbywają się w komfortowych warunkach – na wyciszonej sali o powierzchni prawie 1000 m2. Na podłodze wyłożony jest parkiet – to bardzo dobra nawierzchnia do ćwiczenia podstawowych kroków, a także wykonywania skomplikowanych układów akrobatycznych. W szkole organizowane są kursy tańca towarzyskiego i sportowego na różnych poziomach zaawansowania oraz zajęcia z rytmiki dla najmłodszych.
Firma współpracuje z doskonałymi fachowcami, m. in. :
• z dietetykami,
• z rehabilitantami,
• ze specjalistami od strojów treningowych i turniejowych, a także od wyprofilowanego obuwia,
• ze stylistami.
Dzięki tej współpracy zawodnicy UKS Top Dance mogą korzystać z licznych zniżek i atrakcyjnych rabatów.
Szkoła prowadzi zajęcia w różnych lokalizacjach i nieustannie poszerza katalog usług. Aktualną ofertę można sprawdzić na firmowej stronie internetowej top-dance. pl. Tam też zamieszczono formularz zgłoszeniowy, który umożliwia zapisy online. Wystarczy wypełnić go i wysłać. UKS realizuje także różne ciekawe projekty, które finansowane są przez budżet Miasta Pruszkowa. Jednym z nich są zajęcia ogólnorozwojowe dla wszystkich chętnych.

  • +48 506 116 447
  • Mazowieckie, Pruszków 05-800, ul. Lipowa 31