Goldwings Flight Academy

Goldwings Flight Academy jest profesjonalną szkołą lotniczą. Kursanci uczą się latania samolotem w jak najbardziej sprzyjających nabywaniu nowych umiejętności warunkach. Pozytywne opinie o szkole to efekt jej nowoczesnego wyposażenia i zdolności kadry instruktorów.
W ramach kursów prowadzi się:
• naukę teoretyczną – każdy pilot musi znać sposób działania samolotu i podstawy inżynierii lotnictwa, dzięki której łatwiej będzie mu podejmować decyzje w sytuacjach awaryjnych,
• nauką praktyczną – bez spędzania określonej ilości godzin w symulatorze i za sterami prawdziwego samolotu nie można liczyć na zdobycie licencji.
Wiedzę teoretyczną przekazuje się między innymi za pośrednictwem platformy e-larningowej. To bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ uczniowie w każdej wolnej chwili mogą wracać do przekazywanych im materiałów. Szkoła dysponuje też symulatorami na światowym poziomie i najpopularniejszymi samolotami. Wśród wykorzystywanych modeli można wymienić Cessna 152 SP-KOF, AT-3 SP-PPL, AT-3 SP-RWD i Piper Seneca III SP-CSL. Instruktorzy mają duże doświadczenie i chętnie dzielą się swoją wiedzą. Wykładowcami są między innymi piloci liniowi, lekarze medycyny lotniczej, inżynierowie i instruktorzy lotów wyczynowych. Ceny w Goldwings są korzystne i pozwalają na zakup całych pakietów kursów.

  • +48 501 101 504
  • Mazowieckie, Warszawa 01-492, ul. ul. Michała Sobczaka 11