Develor - Customer experience management

Serwis profesjonalne-strony. com projektuje funkcjonalne, przyjazne dla użytkowników strony internetowe. Projektowane strony www mają najnowsze rozwiązania i oryginalne projekty graficzne. Profesjonalne-strony. com zapewniają wysoka jakość kreacji i nie używają gotowych szablonów stron. Ważnym składnikiem projektów jest ich dostosowanie do potrzeb i wymagań Klientów. W szczególności kreowane strony mają na celu generowanie sprzedaży oraz pozyskiwanie zapytań o usługi i produkty.
Ponadto projekty stron charakteryzuje dostosowanie do wymagań SEO - tak aby osiągały one wyższe miejsca w wyszukiwarkach. Dodatkowo projektowane strony są przyjazne smartfonom, które systematycznie zyskują na znaczeniu.
W ofercie:
Serwis develor. pl prezentuje szeroką ofertę szkoleń dla menedżerów, zespołów sprzedaży, obsługi klienta oraz przedsiębiorstw i organizacji.
Szkolenia menedżerskie bazujące na metodach Develor Leadership Impact wspomagają zdolności przywódcze kładąc nacisk na zaangażowanie i zdolności uczenia się. Praktyczne plany szkoleń dostosowane są do wymagań i zakresu działalności organizacji i menedżera. Dzięki kompleksowej ocenie sprzed i po czasie szkoleń oraz rozbudowanym narzędziom diagnostycznym, uczestnicy zyskują doskonalszą znajomość siebie oraz wydajność w prowadzonych zadaniach. Kursy Develor korzystają z metod coachingu zespołowego i indywidualnego, a przekaz i metody kształcenia zostały dostosowane do różnych poziomów zarządczych obejmując takie tematy, jak zarządzanie czasem, partycypacja zespołu oraz wywieranie wpływu na ludzi.
Szkolenia dla zespołów sprzedaży skupiają się na indywidualnych kompetencjach, a ponadto dostosowaniu procesów, wskaźników i systemów. Dzięki kompleksowemu podejściu łączącym predyspozycje, potrzeby i umiejętności pracowników, skuteczne narzędzia sprzedażowe oraz istniejące uwarunkowania przedsiębiorstwa kursy zapewniają większą efektywność oraz morale zespołu.

  • +48 22 887 33 33
  • Mazowieckie, Warszawa 02-777, ul. Al. KEN 98/12