Baby English Center angielski i hiszpański dla dzieci Łódź oddział Centrum

Baby English Center jest jedną z większych szkół języka angielskiego i hiszpańskiego dla dzieci w Łodzi. Na rynku działamy od 2012 roku. Główna siedziba firma zlokalizowana jest w centrum Łodzi przy ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 69. W tej lokalizacji posiadamy 4 duże i przestronne sale dydaktyczne w pełni przystosowane i dedykowane do prowadzenia zajęć z dziećmi. Sale są przestronne i atrakcyjne wizualnie dla dzieci w kolorach żywych w których dzieci dobrze się czują. Każda sala jest wyposażona w elektroniczne sprzęty takie jakie telewizory, laptopy, projektory czy konsole xbox, które wykorzystywane są do prowadzenia zajęć, gdyż metody jakie wykorzystujemy do nauczania dzieci angielskiego i hiszpańskiego są w pełni interaktywne, co pozwala utrzymać uwagę dziecka przez całe 45 minut trwania zajęć.
Dzieci nauczamy angielskiego i hiszpańskiego w celu praktycznego zastosowania języka w mowie. Uczymy dzieci całych zwrotów, zadawać pytania ale i odpowiadać na nie w języku angielskim, hiszpańskim i zajęcia również prowadzimy wyłącznie w języku obcym. Zajęcia są w pełni ruchowe, gry, zabawy mini-konkursy, dzieci są w ciągłym ruchu bez zbędnego siedzenia w ławkach. Uczymy przez zabawę, gdyż wiemy, że to daje najlepsze efekty. W przypadku dłuższej nieobecności dziecka, możliwe jest odrobienie zajęc za pośrednictwem naszej platformy on-line lub w innej grupie, która realizuje ten sam materiał - wszystko ustalane jest z recepcją.
Szkoła czynna jest od poniedziałku do soboty włącznie a zajęcia odbywają się raz lub 2 razy w tygodniu.
Specjalizujemy się w nauczaniu angielskiego i hiszpańskiego dzieci w wieku od 3 do 15 la robimy to od lat i na tym znamy się naprawdę doskonale.
W celu zweryfikowania czy dziecku spodoba się nasza szkoła oraz to w jaki sposób prowadzimy zajęcia, serdecznie zapraszamy na bezpłatne zajęcia pokazowe.

  • +48 601420888
  • Łódzkie, Łódź 90-558, ul. Strzelców Kaniowskich 69