Baby City - Europejskie Przedszkole Ekologiczne

Zapraszamy do Baby City - wyjątkowego prywatnego przedszkola i żłobka, zlokalizowanych na terenie Mokotowa i Wilanowa. Nasza placówka to przedszkole i żłobek Wilanów oraz przedszkole i żłobek Mokotów, które oferują nowoczesne metody nauczania i niezwykłą opiekę, zapewniając wszechstronny rozwój dzieci.

Baby City to również językowe przedszkole, w którym kładziemy szczególny nacisk na opanowanie języków obcych. Dzieci mają możliwość codziennego kontaktu z językiem angielskim, co pozwala im na naturalne przyswajanie nowych słów i budowanie pewności w komunikacji. Nasze wykwalifikowane nauczycielki językowe doskonale wiedzą, jak stworzyć przyjazne i inspirujące środowisko, które sprzyja nauce i rozwojowi językowemu.

Przedszkole Wilanów i przedszkole Mokotów Baby City to miejsca, w których demokratyczne podejście wychowawcze idzie w parze z bliskością i rodzicielstwem. Dzieci czują się u nas kochane i akceptowane, co sprzyja budowaniu ich pewności siebie i zdolności społecznych. Nasze przedszkola to miejsca, w których maluchy mogą rozwijać swoje talenty, kreatywność i odwagę.

Również żłobek Wilanów i żłobek Mokotów Baby City to miejsca, w których zapewniamy najmłodszym dzieciom opiekę i rozwój na najwyższym poziomie. Nasi doświadczeni nauczyciele zapewniają małym pociechom bezpieczeństwo, troskę i stymulujące zajęcia, które sprzyjają ich rozwojowi psychomotorycznemu i społecznemu.

  • +48 609627077
  • Mazowieckie, warszawa 02-913, ul. zielona 42