Zadbany Ogród

Projektowanie ogrodów, terenów zielonych wokół domów, hoteli i budynków komercyjnych to propozycja firmy Zadbany Ogród, świadczącej usługi ogrodnicze w Poznaniu. Do dyspozycji klientów są też nowoczesne systemy nawadniające dostarczane przez renomowanych światowych producentów: Irritec, Toro czy Orbit. Układ przewodów i zraszaczy to rozwiązanie wygodne i bardzo ekonomiczne. Dzięki zaprogramowaniu urządzenia można zapomnieć o obowiązkowym podlewaniu, a rośliny otrzymują tylko tyle wody, ile faktycznie potrzebują. Pozwala to zmniejszyć koszty utrzymania ogrodu, a także uniknąć częstych błędów pielęgnacyjnych.
Oferta firmy uwzględnia również zakładanie i pielęgnację ogrodów w Poznaniu. Prace porządkowe i zabiegi poprawiające wygląd i kondycję roślin odbywają się przez niemal cały rok. Wiosną konieczne jest usunięcie tych części kwiatów i krzewów, które obumarły, dostarczenie korzeniom nawozu, przeprowadzenie aeracji i wertykulacji trawników. W okresie letnim może wystąpić potrzeba wykonania oprysków zabezpieczających rośliny przed insektami czy grzybami. Zabiegiem tym zawsze powinna zajmować się osoba wykwalifikowana i mająca doświadczenie. Z kolei jesienią firma Zadbany Ogród utrzymuje porządek poprzez grabienie liści, zabezpiecza też rośliny wieloletnie przed mrozem.
Przedsiębiorstwo wykorzystuje w swych pracach specjalistyczne narzędzia i maszyny. Jest wśród nich także miniładowarka służąca do wyrównywania gruntu, robienia wykopów czy transportowania ciężkich elementów lub roślin. Dzięki odpowiednemu sprzętowi możliwe jest szybkie zainstalowanie nawodnienia, oświetlenia czy małej architektury ogrodowej. Budowa altany, pergoli czy tarasu przebiega sprawnie, a pięknym efektem można się cieszyć od razu.

  • +48 609 555 339
  • Wielkopolskie, Poznań 60-195, ul. Szeherezady 100