PHU Kuraś Plus Sp. J. AGD i sklep rowerowy Szamotuły

Rodzinna firma z tradycjami sięgającymi ponad trzydzieści lat. Bardzo rozpoznawalna marka wśród lokalnej społeczności i mieszkańców Szamotuł- każdy doskonale zna nasz sklep AGD na Rynku w Szamotułach. Od wielu lat pomagamy naszym klientom w wyborze najlepszych urządzeń AGD wolnostojacego (pralki, lodówki, zmywarki, kuchnie itp. ) oraz AGD do zabudowy (piekarniki, płyty gazowe, płyty indukcyjne, zmywarki, okapy itp. )
Oferta firmy została rozszerzona o rowery i już dziś Kuraś Plus to największy sklep rowerowy w Szamotułach, który jest czynny cało rok, nie tylko w sezonie. Najpopularniejsze, wśród naszych klientów, są rowery miejskie, ale są też dostępne rowery turystyczne i górskie. Naturalnie na ekspozycji posiadamy duży wybór rowerków dziecięcych.
Wykonujemy usługi dostawy, wniesienia, montażu i podłączenia sprzętu AGD w domu lub mieszkaniu klienta. Jako sklep rowerowy wykonujemy też serwis rowerów: gwarancyjny, jak i naprawy poza gwarancją, nawet jeśli rower nie był zakupiony w naszym sklepie.
Nasz wykwalifikowana obsługa zawsze pomoże w wyborze najlepszego rozwiązania. Zapraszamy do naszego sklepu w Szamotułach.

  • +48 612924480
  • Wielkopolskie, Szamotuły 64-500, ul. Rynek 21