Boho Art - Repliki Mebli Rustykalnych

BOHO-Art jest firmą działającą w branży aranżacji wnętrz. W sklepie internetowym dostępne są meble vintage w bardzo ciekawych odsłonach. Klienci mogą liczyć na wysoką jakość wykonania produktów oraz szeroki asortyment. Zakupić można między innymi:

duże lustra w zdobionych ramach, które optycznie powiększają wnętrze, ale również dodają charakteru i mogą stać się bardzo oryginalnym akcentem aranżacji danego pomieszczenia,
efektowne sofy i fotele do salonu wiernie oddające klimat innej epoki,
pojemne komody i toaletki, w których można trzymać najpotrzebniejsze akcesoria bez obaw o uszkodzenie zdobień,
funkcjonalne stoliki i ławy.
Doświadczony sklep z meblami odnowionymi w stylu vintage dobrze zna oczekiwania klientów i robi wszystko, aby im sprostać. Warto pamiętać, że aranżacje z takimi produktami da się wykonywać na bardzo różne sposoby. Nie ma dwóch takich samych wnętrz i daje to projektantom ogromne pole do działania.

Pracownicy sklepu zadbali o dokładny opis każdego produktu. Zamówienie można składać online, niezależnie od miejsca swojego zamieszkania. Każdy produkt zostanie starannie opakowany i zabezpieczony na czas przesyłki we wskazane przez klienta miejsce. Repliki mają również bardzo atrakcyjne ceny i są świetną alternatywą dla tradycyjnych antyków.

  • +48 795084022
  • Podkarpackie, Rzeszów 35-001, ul. ul.Boya-Żeleńskiego 12