BELUGLASS – szkło do kuchni, domu oraz biura w Warszawie i okolicach

Producent BELUGLASS od lat współpracuje z branżą budowlaną i zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości elementów ze szkła. Oferowane są różne rodzaje szkła, w tym między innymi:

lustro weneckie, dzięki któremu można swobodnie obserwować, co dzieje się z drugiej strony i jednocześnie nie być widzianym (wykonywane są z niego na przykład ścianki szklane),
szkło laminowane, które może być przezroczyste, nieprzezroczyste, mleczne, kolorowe lub zawierać laminowaną grafikę (ten rodzaj daje bardzo wiele możliwości personalizacji),
float, najczęściej stosowany w budownictwie, o lekkim, zielonym zabarwieniu,
szkło satynowe, które jest jednostronnie piaskowane i z jednej strony daje subtelny, mleczny efekt,
lacobel, cienkie szkło lakierowane.
Firma zapewnia solidność produkowanych elementów. Zamawiając drzwi szklane, nie trzeba się martwić, że pod wpływem codziennego użytkowania mogą ulec uszkodzeniu. Podobnie jest, jeżeli chodzi o balustrady szklane. Kluczem do sukcesu jest stosowanie innowacyjnych technik produkcyjnych i doświadczenie pracowników. W czasie indywidualnej konsultacji klienci zyskują profesjonalne porady i możliwość doboru optymalnych rozwiązań. Cennik usług jest korzystny i elastyczny.

Z oferty mogą korzystać zarówno firmy budowlane, jak i osoby indywidualne. Dla każdego dostępna jest na przykład kabina prysznicowa ze szkła z montażem. Kabina może mieć dowolny wymiar, dzięki czemu łatwo dostosuje się do określonej przestrzeni łazienki. Ze szkła da się także wykonać podłogi, daszki, blaty i stoliki.

  • Mazowieckie, Warszawa 02-994, ul. ul. Bruzdowa 19a