Portal z ogłoszeniami nieruchomości - dobrzesprzedam.pl

Firma dobrzeSprzedam. pl zajmuje się branżą obrotu nieruchomościami. Udostępnia usługę kierowaną do właścicieli lokali, mieszkań, domów, działek i obiektów. Każdy, kto chce sprzedać lub wynająć swoją własność, może liczyć na profesjonalną pomoc.
W ramach współpracy klienci zlecają:
• dodawanie ogłoszeń w Internecie – uwzględnia się najpopularniejsze portale ogólnopolskie i regionalne, które skupiają wokół siebie potencjalne grupy docelowe,
• ogłoszenia sprzedaży nieruchomości w gazetach – umieszczenie oferty w gazecie również jest ważnym krokiem i może przyspieszyć finalizację inwestycji,
• pakiety publikacji ofert dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.
Właściciel dodaje tylko jedno ogłoszenie i wybiera pakiet usług. Może zdecydować się na Pakiet Basic, Pakiet Optimal i Pakiet Premium. Różnią się między sobą cenami oraz ilością oferowanych publikacji. Korzystając z usług firmy, można oszczędzić dużo czasu i energii, które zazwyczaj poświęca się na zlezienie odpowiednich portali i gazet, a następnie zamieszczenie w nich dobrze przygotowanej oferty.
Firma udostępnia publikacje w ponad 50 portalach internetowych i najbardziej poczytnych gazetach regionalnych. Ich szczegółowa lista znajduje się na stronie internetowej. W razie pytań wystarczy skontaktować się z pracownikami, korzystając z podanych danych kontaktowych.

  • +48 888 701 621
  • Podkarpackie, Rzeszów 35-205, ul. Warszawska 16/45