Mobilne Kontenery - wynajmem, sprzedaż oraz produkcja

Opis:
Mobilne Kontenery - wynajmem, sprzedaż oraz produkcja.

Nasze produkty mają szerokie zastosowanie, charakteryzują się modularnością, są produkowane w wysokiej jakości i w bardzo konkurencyjnych cenach. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie każdego Klienta dlatego zawsze dopasowujemy się indywidualnie w ramach jego potrzeb.

OFERTA:

Kontenery morskie: znakomicie spełnią się jako wszelkiego rodzaju biura, zaplecza biurowo-magazynowe, typowo magazynowe, a nawet jako zabudowania garażu. Posiadają najwyższą klasę bezpieczeństwa antywłamaniowego oraz można je wykorzystać do całego spektrum innych zastosowań.

Kontenery biurowe: doskonale sprawdzą się w każdej lokalizacji zarówno jako stały, jak i tymczasowy obiekt. Można takie biuro dowolnie zaprojektować np. w formie sali konferencyjnej, powierzchni typu open space lub z uwzględnieniem kilku mniejszych pomieszczeń.

Kontenery socjalne: to doskonałe uzupełnienie jako zaplecze obiektu biurowego, czy sportowego jak np. basen, strzelnica, czy boisko piłkarskie, ale i nie tylko, może np. spełniać formę szatni

Kontenery mieszkalne: pokój hotelowy z oknem i łazienką, jako kompletne mieszkanie czy nawet dom.

Stróżówki / portiernie: świetnie nada się jako stróżówka przy wjazdach czy wejściach budowę, drogę, czy parking, można go wykorzystać również jako tymczasowa kasa biletowa, lub zwykły punkt informacyjny.

Kontenery sanitarne: bardzo dobrze sprawdzają się jako uzupełnienie zaplecza socjalnego.

Kantory/pawilony: dzięki pełnej modularności pozwalają na stworzenie indywidualnie zaprojektowanego obiektu handlowego na naszej bazie produkcyjnej, który jest nie tylko łatwy w transporcie ale i w montażu.

Kioski: zwarta forma architektoniczna, duża ilość powierzchni przeszklonych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy na: www. mobilnekontenery. pl

  • +48 608 667 567
  • Dolnośląskie, Ligota Piękna 55-114, ul. Ul. Wrocławska