Kolmat – czyszczenie i renowacja studni głębinowych

Kolmat to firma oferująca profesjonalne czyszczenie studni głębinowej i regenerację z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod. Pierwszym krokiem jest indywidualna analiza przypadku i ustalenie terminu, w którym pracownicy dojadą na wskazane przez klienta miejsce. Usługi realizowane są na terenie całej Polski.
Dokładna inspekcja telewizyjna studni pozwala określić jej stan techniczny i dostęp do filtra. Wykonują ją doświadczeni fachowcy, którzy posiadają nowoczesny sprzęt. Jeśli działanie filtra nie jest blokowane przez utopione elementy pompy, możliwa będzie kompleksowa regeneracja studni głębinowej z przywróceniem jej pierwotnej użyteczności. Jest to znacznie bardziej opłacalne rozwiązanie od stawiania nowej konstrukcji. Klienci firmy mogą liczyć na:
• darmowe konsultacje i doradztwo specjalistów, którzy brali już udział w wielu różnych projektach,
• korzystny cennik usług,
• dojazd pracowników w dowolne miejsce, w dogodnym dla klienta terminie,
• profesjonalizm i przyjazną atmosferę współpracy.
Zarówno czyszczenie studni, jak i jej regeneracja, odbywają się przy wykorzystaniu metod w pełni ekologicznych. Ingerencja fachowców nie szkodzi środowisku i nie wpływa negatywnie na jakość pozyskiwanej wody. Pracownicy firmy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i opowiedzą więcej na temat stosowanych technik. Możliwe jest między innymi czyszczenie hydrodynamiczne, hydromechaniczne, mechaniczne, chemiczne i ultradźwiękowe. W studniach o dużym spadku wydajności najlepsze efekty przynoszą działania łączące różne narzędzia.

  • +48 517-966-385
  • Podlaskie, Rospuda 16-424, ul. Rospuda 10