Dh-system.pl

Firma Silvadec to europejski pionier w dziedzinie produkcji drewna kompozytowego. Przedsiębiorstwo powstało we Francji w 2001 roku. Obecnie ma swoje siedziby i przedstawicieli w wielu krajach w Europie.

Początki firmy Silvadec to współpraca z bardziej doświadczonym partnerem biznesowym z Ameryki Północnej. W wyniku wspólnej pracy i prowadzonych działań powstał produkt charakterystyczny dla marki Silvadec. Jest to drewno kompozytowe Forexia, charakteryzujące się tym, że w większości wykonane jest z prawdziwego drewna.

O profesjonalizmie firmy świadczy jej wieloletnia obecność na rynku. Silvadec istnieje od 2001 roku, a partner z Ameryki Północnej aż 15 lat więcej. To właśnie wieloletnie doświadczenie pozwala na efektywną pracę i rozwój firmy.

Silvadec jest europejskim liderem. Zajmuje czołowe pozycje nie tylko we Francji, ale także w całej Europie. Firma Silvadec jest głównym producentem drewna kompozytowego, a sposób działania przedsiębiorstwa jest wskazywany jako wzorcowy w tej dziedzinie biznesu.

  • +48 730 943 310
  • Mazowieckie, Warszawa 02-822, ul. ul. Poleczki 13