Creek Melioracje – usługi melioracyjne i drenażowe.

Firma Creek Melioracje działa w branży budownictwa hydrotechnicznego i melioracji. Oferuje między innymi kopanie stawów oraz odwodnienie gruntów rolnych na podstawie starannie wykonanych projektów. Klienci decydujący się na współpracę mogą liczyć na:
• wysoką jakość usług, nad którymi czuwają wykwalifikowani specjaliści z dużym doświadczeniem,
• możliwość realizacji zamówień w korzystnym budżecie,
• dużą precyzję prac i wykonanie projektu z dokładnością do 1 cm,
• dobrze przemyślane systemy i elementy wykonane z solidnych materiałów, które właściwie komponują się z warunkami środowiska naturalnego.
Rolnicy często zlecają drenowanie pól uprawnych, ponieważ zdają sobie sprawę z licznych zalet tego rozwiązania. Należy do nich zapobieganie erozjom gleby, która jest naturalnym skutkiem spływu powierzchniowego. Ponadto gleby odwadniają się bardziej równomiernie, a ich właściciele zyskują duże pola o wyjątkowej regularności. Częstym problemem jest osuszanie terenu. Rośliny muszą rosnąć w optymalnych warunkach. Na szczęście zwiększenie plonów jest jak najbardziej możliwe, wystarczy wdrożyć odpowiedni projekt i drenaż melioracyjny, który zostanie idealnie dopasowany do wybranego miejsca. W tym celu wykonuje się między innymi analizę struktury gleby oraz ukształtowania pola.
Wśród prac związanych z budownictwem hydrotechnicznym można wymienić zbiorniki retencyjne oraz ścianki Larsena do mocowania nabrzeży. Klienci zlecają też budowę wałów przeciwpowodziowych, stopni wodnych, przepustów, zastawek i śluz. Ze szczegółami oferty można zapoznać się na stronie internetowej firmy. Tam także znajdują się jej referencje i galeria dotychczasowych realizacji.

  • +48 534 160 160
  • Podlaskie, Czyże 17-207, ul. Czyże 19