SatTech

SatTech jest krakowską firmą, która oferuje zarówno sprzedaż, jak i zakładanie monitoringu. Dostarczane rozwiązania spełniają najsurowsze kryteria jakościowe, dzięki czemu cieszą się dużą popularnością wśród klientów z całej Polski. Bezprzewodowe alarmy są często wybierane zarówno przez właścicieli prywatnych domów, jak i przedsiębiorców, którzy chcą zabezpieczyć swoje zakłady, fabryki oraz inne obiekty. Z myślą o tym zastosowaniu poleca się system telewizji przemysłowej z powodzeniem wykorzystywany przez małe, średnie i duże przedsiębiorstwa z najróżniejszych sektorów gospodarki.
Jednym z polecanych produktów jest HQ Professional System CCTV, który zapewnia nagrywanie obrazu w czasie rzeczywistym. Firma oferuje różne rodzaje kamer do monitoringu, co pozwala na ich dopasowanie do ściśle zdefiniowanych oczekiwań, wymagań i potrzeb klienta. Systemy telewizji dozorowej są proste w obsłudze, a jednocześnie zapewniają wysokim poziom ochrony przed intruzami, którzy byliby gotowi do przeprowadzania próby włamania do domu, sklepu, firmy, urzędu czy zakładu.
W SatTech pracują specjaliści, którzy mogą zapewnić fachowe wsparcie w odpowiednim wyborze rozwiązań zabezpieczających pasujących do danego obiektu. Posiadają niezbędne w tym zakresie doświadczenie, dzięki czemu można zaufać ich poradom. W razie potrzeby zapewniają także zakładanie monitoringu zarówno w domach, jak i nieruchomościach o zastosowaniu przemysłowym czy publicznym. Co ważne, zakupione podzespoły i urządzenia oraz wykonany montaż są objęte gwarancją, dlatego ewentualne usterki wykonuje się w ramach serwisu. Dla wygody i bezpieczeństwa klientów zespół SatTech pozostaje do dyspozycji przez całą dobę.
Oferowany przez firmę monitoring może mieć charakter:
• analogowy,
• cyfrowy,
• radiowy.

  • +48 602 231 928
  • Wielkopolskie, Leszno 64-100, ul. Łużycka 3