PubliCity Prasowa Promocja Biznesu

PubliCity Media Group prowadzi działalność mediową, reklamową oraz eventową. Usługi i serwisy, którymi dysponujemy, tworzone są w oparciu o te rozwiązania, które pozwalają nam precyzyjnie docierać i jednocześnie poszerzać grupy odbiorców.

Tworzymy i dystrybuujemy treści w ramach naszego portfolio medialnego, oferując konsumentom i reklamodawcom zintegrowane usługi marketingowe, medialne i biznesowe, w tym rozwiązania cyfrowe i możliwości reklamowe. Prezentujemy siłę polskich innowacji, sukcesy firm w biznesie, skuteczność w pozyskiwaniu funduszy unijnych i ich przełożeniu na wartości dodane, ważne aktualności, przykłady wyjątkowych mariaży tradycji i nowoczesności czy skuteczność zarządzania.

Ponadto prowadzimy wiele programów medialnych, za sprawą których wzmacniamy wizerunek naszych partnerów. Programy jakie prowadzimy to:

Symbol
Wybór Klientów
Siła Polski
Laur Internetu
Wybierz Polskie

Tworzymy publikacje ukazujące się na łamach największych, najczęściej cytowanych oraz najbardziej opiniotwórczych polskich tytułów prasowych o tematyce gospodarczo-ekonomicznej: “Monitor Biznesu” w Rzeczpospolitej, “Monitor Rynkowy” w Dzienniku Gazecie Prawnej czy Puls Biznesu.

  • +48 32 206 80 56
  • Śląskie, Katowice 40-013, ul. Staromiejska 7