Playstop Division Sp.J

Agencja reklamowa Playstop Division ma duże doświadczenie na rynku reklamy wizualnej. Siedziba firmy znajduje się w Gliwicach. Obsługuje ona zarówno małe przedsiębiorstwa, jak i duże korporacje. Jej klientami są pizzerie, deweloperzy czy też producenci mebli, a także artyści, politycy oraz osoby prywatne. Firma wdrożyła już wiele innowacyjnych projektów, które unowocześniła lub stworzyła od podstaw. Powstają one na podstawie autorskich grafik. Agencja zajmuje się między innymi:
• tworzeniem kompleksowych baz danych i systemów informatycznych,
• przygotowaniem stron internetowych do działań SEO,
• projektowaniem logotypów,
• nowoczesnymi systemami informacji wizualnej,
• rebrandingiem – zmianą wizerunku.
Playstop Division nie ma stałego cennika. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie. Wszystko zależy od branży, dla której przygotowywany jest projekt, a także od czasu jego wykonania. Zanim klient zdecyduje się na współpracę z agencją, może poprosić o wstępny kosztorys, który do niczego nie zobowiązuje.
Jedną ze specjalności gliwickiego studia graficznego jest projektowanie logotypów – autorskich znaków firmowych. Każdy projekt jest inny i unikatowy. Klientami agencji są firmy, które dopiero zaczynają swoją przygodę z biznesem i chciałyby zaistnieć na rynku, ale nie tylko. Studio oferuje też rebranding – zmianę wizerunku marki. Kluczem do sukcesu jest nowoczesne podejście do marketingu. Specjaliści Playstop Division podkreślają, że nawet podmioty gospodarcze z długoletnim stażem potrzebują zmian i dostosowania logotypu do współczesnych wymagań rynku. Dlatego zapraszają wszystkich do współpracy.
Agencja Playstop Division pomaga też klientom w rejestracji znaku towarowego w Urzędzie Patentowym. Ochroni to logo marki przed kopiowaniem czy powielaniem przez konkurencję.
Na stronie internetowej playstop. pl można zapoznać się z kompleksową ofertą, a także z atrakcyjnymi realizacjami.

  • +48 516 106 430
  • Śląskie, Gliwice 44-100, ul. ul. Królowej Bony 1/1