Konto Lex Doradztwo Podatkowe Tomasz Hugues

Wsparcie w tematyce księgowości i podatków jest niezbędne do sprawnego funkcjonowania każdej firmy. Dlatego też warto rozpocząć współpracę w tej kwestii z kancelariami wyspecjalizowanymi w tej dziedzinie. Jedną z nich jest mieszcząca się w Warszawie kancelaria Kontolex, która obecna jest na rynku od 1993 roku. Jej usługi skierowane są jednocześnie do osób które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą, jak i większych przedsiębiorstw, zarówno w Polsce jak i poza jej obszarem. Podstawowa oferta kancelarii Kontolex obejmuje takie dziedziny jak: poradnictwo podatkowe, obsługa księgowości, kadr i płac, zwrotów podatku VAT czy też obsługi nieruchomości. Szerokie wsparcie dla klientów i indywidualne podejście zapewnia z kolei liczny team złożony z doświadczonych fachowców. Warto przy tym dodać, że kancelaria Kontolex współpracuje także przy przygotowaniu szkoleń, a także prowadzi specjalistycznego bloga z newsami, w którym prezentowane są najczestsze wątpliwości powiązane z tematyką podatków, księgowości czy kadr.
Warto też dodać, że kancelaria Kontolex zwraca szczególną uwagę na jakość i staranność oferowanych usług z zakresu poradnictwa fiskalnego. Najlepszym ich potwierdzeniem są z kolei liczne referencje, a także zaświadczenia potwierdzające kompetencje oraz zaliczenie kursów i szkoleń przez osoby pracujące w kancelarii.
Jeśli więc szukasz wsparcia z zakresu poradnictwa podatkowego czy księgowości, to koniecznie skontaktuj się z kancelarią Kontolex. Wszelkie informacje teleadresowe, a także szczegóły oferty tego podmiotu znajdziesz z kolei na witrynie www. kontolex. pl. Zapraszamy do współpracy!

  • Mazowieckie, Warszawa 02-304, ul. ul. Aleje Jerozolimskie 133