Jurek-Catering - firma cateringowa z Krakowa

Organizacja eventu, bankietu, czy też konferencji wiąże się z podjęciem wielu ważnych decyzji, niejednokrotnie mających bardzo duży wpływ na kończący się sukcesem przebieg całego wydarzenia. Jednym z ważniejszych elementów każdej imprezy jest część kulinarna, która często staje się centralnym punktem całego wydarzenia.

Jesteśmy firmą cateringową z wieloletnim doświadczeniem i dostarczaliśmy już catering na ogromną ilość spotkań biznesowych, bali, gali dinner, konferencji, szkoleń czy też eventów firmowych, dlatego posiadamy odpowiednie zaplecze, a przede wszystkim doświadczenie niezbędne do podjęcia się tak trudnych wyzwań, jak organizacja cateringu nawet dla kilku tysięcy osób.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której prezentujemy ofertę oraz dział Miejsca Cateringu, w którym przedstawiamy przykładowe lokalizacje idealne na eventy firmowe lub inne przyjęcia okolicznościowe. W dziale z realizacjami wybrane eventy firmowe, na które dostarczaliśmy nasz catering.
Nasze usługi cateringowe świadczymy na terenie województw: małopolskiego oraz śląskiego. Główne miasta w których działamy to Kraków, Warszawa, Katowice.

Gwarantujemy wysoką jakość naszych potraw, najlepszą obsługę oraz profesjonalne podejście do każdego wydarzenia. Zachęcamy do kontaktu z nami. Z przyjemnością przygotujemy wycenę naszych usług.

  • +48 601481154
  • Małopolskie, Mogilany 32-031, ul. Sportowa