JM - kancelaria adwokacka Łódź

Adwokaci i radcy prawni pracujący w JM Adwokaci specjalizują się w obsłudze prawnej małych i średnich przedsiębiorców. Oferujemy kompleksowe usługi związane z bieżącą działalnością, a także podczas wszelkich postępowań prawnych.

Zdajemy sobie sprawę, że prowadzenie działalności gospodarczej nie jest problem. Nieustannie wynikające problemy komplikują skupienie się na rozwoju biznesu. Doskonale to rozumiemy i pragniemy Państwu pomóc. Kancelaria prawna JM Adwokaci specjalizuje się w obsłudze bieżącej działalności przedsiębiorstw, sporządzaniu umów, a także rozwiązywaniu wszelkich sporów sądowych, a w tym postępowań cywilnych, administracyjnych oraz karnych.

Jesteśmy zespołem radców prawnych i adwokatów o wieloletnim doświadczeniu. Nasza wiedza ukierunkowana jest na obsługę prawną klientów biznesowych. Charakteryzujemy się indywidualnym podejściem do każdego klienta i rozpatrywaniem spraw pod kątem jak najprostszego ich rozwiązania. Staramy się proponować działania proste i skuteczne, które ograniczają koszty i czas potrzebny na rozwiązanie problemu.

  • +48 602491465
  • Łódzkie, Łódź 90-318, ul. ul. Sienkiewicza 72