Go Stillo - kubki i filiżanki reklamowe.

Oferta Go Stillo kierowana jest do osób szukających inspirujących gadżetów reklamowych. Firma wykonuje oryginalne kubki reklamowe i filiżanki z logo. Nowoczesne techniki produkcji dają szansę na niepowtarzalne efekty i wyjątkową personalizację projektu. Wystarczy skontaktować się z pracownikami i opowiedzieć o swojej wizji.

Na początku warto zapoznać się z katalogiem i wybrać produkty, które najbardziej trafiają w myśl planowanej akcji reklamowej. Art print, kubki magiczne, a może całe zestawy kawowe? W razie wątpliwości warto po prostu zapytać. Duże doświadczenie pozwala na podejmowanie szybkich i skutecznych decyzji. Profesjonalne nadruki na kubkach zamawiane są przez przedstawicieli różnych branż. W ramach upominków, zapasów marketingowych, konkursów, dodatków do większych zamówień. Przemyślenie swojego celu to jedna z podstawowych zasad udanego działania.

W ofercie firmy znajdują się również kufle i szklanki. Produkty mogą być urozmaicone w personalizowane opakowania. Co ważne, kubki z logo i wszelkie inne rodzaje nadruków są wytrzymałe i nie ścierają się w czasie użytkowania. Dzięki temu osoby, które je dostają, mogą przez długi czas cieszyć się wysoką jakością produktu. Każdy projekt przemyślany jest zarówno pod kątem estetyki, jak i funkcjonalności. Pracują nad nim znawcy branży, specjaliści grafiki i działań marketingowych.

  • Wielkopolskie, Kościan 64-000, ul. ul.Surzyńskiego 18