Drukarnia offsetowa i cyfrowa - Amicus

Drukarnia Amicus to miejsce, gdzie można zlecić wydruk materiałów reklamowych i oprawę prac dyplomowych. Oferta firmy jest bardzo elastyczna i otwarta na indywidualne prośby klientów. Do dyspozycji pozostaje zarówno druk offsetowy, jak i nowoczesny druk cyfrowy. Pracownicy chętnie doradzą, jaki rodzaj technologii sprawdzi się przy wykonaniu konkretnego zlecenia. Korzystne ceny usług przyciągają coraz więcej klientów, lecz udaje się zachować płynne realizowanie zleceń i dogodne dla klienta terminy.

Wśród najczęściej wybieranych usług znajduje się między innymi wydruk:

eleganckiej karty menu do restauracji – odpowiednie przygotowanie karty ma bardzo duże znaczenie i wpływa na opinie gości,
ulotek, folderów reklamowych i plakatów – takie materiały reklamowe należą do klasyki, która nigdy nie wyjdzie z mody,
kalendarzy, kopert, książek – w każdym przypadku zwraca się uwagę na detale,
etykiet – dobrze zaprojektowana i profesjonalnie wykonana etykieta jest ważnym elementem sprzedaży każdego produktu.
Drukarnia dysponuje także zespołem grafików, którzy mogą zmienić projekt lub wykonać go zupełnie od podstaw. Pierwszym etapem współpracy jest zawsze konsultacja i wysłuchanie wizji klienta. Określa się również budżet i ilość planowanych produktów. Po usługi często zwracają się przedsiębiorcy liczący na stałą współpracę i regularną dostawę wysokiej jakości materiałów. Introligatorzy zajmują się oprawą książek, kart i prac dyplomowych.

  • +48 58 582 17 35
  • Pomorskie, Skórcz 83-220, ul. Miła 19