Corsaria sp. z o.o.

Jeśli w ciągu ostatnich 5 lat zlikwidowałeś swoją firmę lub ją wykreśliłeś z ewidencji a w czasie jej istnienia wystawiałeś innym firmom faktury, to na pewno można Ci zapłacić za Twoich byłych klientów. Z pewnością wśród Twoich klientów znaleźli się i tacy, którzy nie zapłacili Ci w terminie, lub nie zapłacili w ogóle. Może są do naliczenia odsetki, może w grę wchodziły inne rozliczenia. Dzięki temu na pewno odzyskasz przynajmniej część pieniędzy.

Bez znaczenia jest to, czy Twoja firma istnieje czy tez została już wykreślona z ewidencji działalności gospodarczych. Ciągle Ty jesteś stroną umowy.

Żebyśmy dokładnie wyliczyć ile można zapłacić Ci za Twoje rozliczenia warto się spotkać i przeanalizować Twoje faktury i płatności od klientów. Można to też zrobić na odległość. Jeśli jesteś za granicą Polski, korzystając z pomocy Twojej rodziny lub znajomych. Oczywiście cały czas kontaktując się z Tobą i uzgadniając szczegóły. Po zaakceptowaniu zaproponowanej ceny otrzymasz potrzebne dokumenty. Podpiszesz je i odeślesz.

Zajmiemy się wszystkim. Ty po prostu chwilę zaczekasz a potem otrzymasz od nas przelew. Proste, prawda? Doskonale wiemy, że takie rzeczy powinny być proste. I zrozumiałe.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, po prostu zadzwoń. Chętnie się z Tobą spotkamy i prosto wyjaśnimy co i jak chcemy zrobić.

  • +48 602438747
  • Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz 85-309, ul. Pawia 5/2