BF4 Business - Strategia rozwoju i planowanie produkcji

Serwis BF4 Business świadczy profejsonalne usługi dla firm produkcyjnych. Wachlarz prowadzonych usług zawiera utrzymanie ruchu - serwis elektryczny i mechaniczny, interwencyjną likwidację awarii, przenoszenie urządzeń i maszyn, oraz wykonywanie części zamiennych wg dokumentacji lub wzorów.
Kolejną częścią oferty są innowacje w przemyśle. Obejmują one systemy automatyki, modernizację i adaptację urządzeń i maszyn, nowe linie technologiczne, a także rozwiązania z obszaru rekuperacji i fotowoltaiki. B4F Business oferuje również części zamienne i podzespoły do urządzeń i maszyn - w tym elektrycznych i pneumatycznych.
W ofercie:
Ponadto BF4 Business zajmuje się podwykonawstwem i outsourcingiem - w tym obróbką CNC, konstrukcjami spawnymi, pomiarami CMM i obróbką plastyczną. Przedsiębiorstwo zdobyła wieloletnie doświadczenie w projektach krajowych i międzynarodowych. BF4 Business posiada kompetentny zespół, który skutecznie i szybko wykonuje zadania, zaspokojając oczekiwania klienta.
Zakres wykonywanych usług systematycznie się powiększa - wraz ze zmianami w przemyśle. BF4 Business na biężaco monitoruje nowinki w przemyśle i stale aktualizuje własną ofertę.
Szczegóły oferty - w tym dane kontaktowe dostępne są pod adresem http://bf4business. eu Zapraszamy!

  • +48 612238337
  • Wielkopolskie, Lusowo 62-080, ul. ul. Przylesie 15